Administracja

Sekretariat

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 00
  • 44 648 03 02
  • sekretariat@szpital-piotrkow.pl

Dział Statystyki Medycznej i Dokumentacji Chorych (Kancelaria)

Beata Sendalska - Koordynator ds. administracyjno - organizacyjnych

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 05
  • 44 648 03 02
  • kancelaria@szpital-piotrkow.pl

Dział Kadr i Szkolenia

mgr Izabela Adamczyk - Kierownik

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 07
  • 44 648 03 02
  • kadry@szpital-piotrkow.pl

Dział Administracyjno - Organizacyjny

mgr Beata Pągowska - p.o. Kierownik

zamówienia publiczne, zaopatrzenie

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 80
  • 44 648 03 02
  • bpagowska@szpital-piotrkow.pl

Dział Księgowo - Finansowy

mgr Sylwia Danielik - Słodkowska - p.o. Kierownik

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 36
  • 44 648 03 02
  • sslodkowska@szpital-piotrkow.pl

Dział Płac

mgr Grażyna Pirek - Kierownik

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 43
  • 44 648 03 02
  • gpirek@szpital-piotrkow.pl

Dział Ekonomiczny

Elżbieta Siekańska - p.o. Kierownik

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 44
  • 44 648 03 02
  • ekonomiczny@szpital-piotrkow.pl

Dział Informatyczny

Iwona Dutkiewicz - p.o. Koordynatora

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 03
  • 44 648 03 02
  • idutkiewicz@szpital-piotrkow.pl

Dział Utrzymania Ruchu

mgr Jerzy Siwocha - Kierownik

Godziny pracy 7:25 – 15:00

  • 44 648 03 81
  • 44 648 03 02
  • jsiwocha@szpital-piotrkow.pl