Dodatkowe zespoły w Nocnej i Świątecznej Opiece Zdrowotnej

Od 1 października 2019 roku Samodzielny Szpital Wojewódzki im . Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim uruchomił 2 dodatkowe zespoły lekarsko-pielęgniarskie celem zabezpieczenia świadczeń dla pacjentów miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Powiatu Piotrkowskiego w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej z uwagi na wypowiedzenie umowy sieciowej przez Powiatowe Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie.

Tym samym nocna i świąteczna opieka zdrowotna znajdować się będzie wyłącznie w Szpitalu Wojewódzkim, na parterze budynku przychodni specjalistycznych (wejście ze szczytu budynku, od strony lądowiska).

Przypominamy, że świadczenia w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizowane są:

• od poniedziałku do piątku od godziny 18:00 do godziny 8:00 dnia następnego

oraz

• całodobowo w soboty, niedziele i święta oraz pozostałe dni wolne od pracy od godziny 8:00 do godziny 8:00 dnia następnego.